Březen 2010

Evanescence nahrávají nové album a plánují letní turné

31. března 2010 v 12:39 | Milu* |  --Evanescence--
TEXT: GARY GRAFF
Po pouhých třech týdnech, strávených ve studiu v New Yorku, říká Amy Lee z Evanescence,
amy lee

že cítí, "že pracuje na nejlepším albu svého života."

"Vím, že zní divně to takhle říct, ale nebyla bych v tomhle studiu a nenahrávala bych další desku, kdybych si nemyslela, že to bude lepší než všechno, co jsem dosud udělala," řekla Billboard.com Lee, která se proslavila s Evanescence díky sedmkrát platinovému debutu Fallen z roku 2003 a pokračovala s dvakrát platinovým albem The Open Door v roce 2006. "Cítím se tak, protože se toho už tolik stalo, Ani nevím, kde začít, abych to všechno popsala... protože prostě přišlo mnoho věcí najednou. Jsem opravdu vzrušená."

Vydání zatím nepojmenovaného alba je plánováno na podzim, přičemž první singl by měl být vydán v létě a po něm má následovat turné. Lee začala skládat materiál pro toto album před více než rokem. Proces se pak zrychlil, když začala pracovat s hudebníkem a producentem Willem 'Science' Huntem (neplést si s Willem Huntem, původním bubeníkem Evanescence), který se stal u většiny nových songů jejím hlavním spolupracovníkem. Jak Lee řekla, výsledek je "velmi ovlivněn elektronikou - lepší slovo by pro to mohlo být industrial", ale slibuje, že nepůjde o nijak masivní změnu zvuku.

"Nemohlo by to být album Evanescence, kdyby to neznělo nějak jako Evanescence," vysvětluje Lee, která do několika songů včlenila také harfu, na niž se naučila hrát v pauze mezi alby. "Naše skupina vždy využívala programming a inspirovala se od Björk, Depeche Mode, Massive Attack a dalších podobných interpretů. Není to tak, že bychom dělali přesně takovou desku; je to prostě další prvek ve zvuku Evanescence, který v současnosti hraje jen o něco větší roli. Jsou to malé nuance a nápady, které se postupně objevují a působí skvěle. Celkový sound, který vytváříme jako skupina, je snahou nechat splynout syntetické nástroje s organickými a vytvořit něco, co zní jako úplně nový prostor. Zvuky širší a hlubší, než život."

prsteny<3 (-anglický cín )

3. března 2010 v 15:15 | Milu* |  GOTHIC
Prsten Love/Hate
Luxusní prstýnky <3

30 Second to Mars "This Is War"

3. března 2010 v 14:27 | Milu* |  JARED Leto
A je to tu nečekal jsem že to bude až tak dobré než minulá deska "A Beautiful Lie" fanoušci se dočkali nové desky s názvem "This Is War" Vyšla sice 24. listopadu 2009 ale netušil jsem jak mě to pohltí. Ale snad to dostane i vás.
Deska obsahuje 12 songů. Musím uznat toto je zatím jejich nejlepší deska. Po Intru, na které naváže chorál dětského sboru, se vám rozjasní pocit mrazení v zádech a neodolatelné chuti zjistit jak bude znít další song. Kapela vznikla v roce 1998 v jížní Kalifornii a kluci si opravdu vzali port do obliby fanoušků s deskou "A Beautiful Lie" . Mnozí možná všichni víte jaká deska byla. Byla překvapením pro mnohé příznivce Emo hudby a zároveň konkurencí rokové a alternativní hudby.Tato deska je jiná než předchozí abych to nějak přirovnal tak třeba k Angel and Airwaves ale s větší důrazností.
Každopádně poslechněte! a zároveň vás zvu na jejich koncert v Praze.
18.3.2010 Incheba Arena

nové CD: